Goldtour Zlaté Hory - Pekinova šestka naopak 2012

Pořadí Příjmení Jméno Team Kat. Ročník Čas výjezdu Čas dojezdu Celk.poř. Body
1 Kajnar Tomáš NUTREND SPECIALIZED Cycling Team M1 1978 00:31:00 00:39:31 0:08:31 100
2 Chuděj Marek Cyklo Jeseník M2 1972 00:37:00 00:45:45 0:08:45 95
3 Trochta Libor TOMA Olomouc V 1958 00:39:00 00:47:59 0:08:59 90
4 Strupek Matyaš SKM Zlaté Hory J 1997 00:22:00 00:31:04 0:09:04 86
5 Lasovský Roman HTC Columbia M1 1977 00:38:00 00:47:16 0:09:16 82
6 Aniolek Wojciech Ktukol Glucholazy M1 1980 00:18:00 00:27:19 0:09:19 78
7 Matelski Maciej Ktukol Glucholazy J 1996 00:20:00 00:29:35 0:09:35 75
8 Černý Robert0 Cyklo TJ Písečná M2 1976 00:34:00 00:43:50 0:09:50 72
9 Kašpar Petra Biketeam Zlaté Hory M2 1975 00:29:00 00:38:52 0:09:52 69
10 Surminski Wojciech Ktukol Glucholazy M1 1986 00:44:00 00:54:02 0:10:02 67
11 Michura Jacek Ktukol Glucholazy M1 1986 00:14:00 00:24:02 0:10:02 67
12 Sobala Miroslav Cyklo TJ Písečná V 1962 00:21:00 00:31:22 0:10:22 63
13 Rojek Jacek Ktukol Glucholazy M2 1974 00:19:00 00:29:26 0:10:26 61
14 Smolinski Grzegorz Ktukol Glucholazy J 1994 00:15:00 00:25:44 0:10:44 59
15 Rudnicki Michal Ktukol Glucholazy J 1994 00:17:00 00:27:45 0:10:45 57
16 Uchytil Alois Biketeam Zlaté Hory M2 1966 00:30:00 00:40:50 0:10:50 55
17 Stefanakisová Olga SKM Zlaté Hory H 1992 00:36:00 00:46:55 0:10:55 53
18 Wetter Marian OPEN Open 1989 00:27:00 00:38:00 0:11:00 51
19 Budyk Lukastz Ktukol Glucholazy K 1998 00:16:00 00:27:11 0:11:11 50
20 Mlynář Miloslav ACS Drak Vrbno V 1948 00:40:00 00:51:23 0:11:23 49
21 Prieworek Stanislaw Nysa V 1945 00:43:00 00:54:28 0:11:28 48
22 Machač Miroslav ml. ACS Drak Vrbno M1 1982 00:41:00 00:52:35 0:11:35 47
23 Procházka Jan OPEN OPEN 1966 00:35:00 00:46:53 0:11:53 46
24 Markovič Milan SKM Zlaté Hory J 1997 00:23:00 00:35:03 0:12:03 45
25 Vesecký Bart SKM Zlaté Hory K 2000 00:33:00 00:45:08 0:12:08 44
26 Skaličan Jiří Biketeam Zlaté Hory M1 1980 00:24:00 00:36:15 0:12:15 43
27 Pavelková Tereza Biketeam Zlaté Hory H 1995 00:28:00 00:40:15 0:12:15 43
28 Haláková Nela SKM Zlaté Hory H 2000 00:11:00 00:23:33 0:12:33 41
29 Machač Miroslav st. ACS Drak Vrbno V 1957 00:42:00 00:54:36 0:12:36 40
30 Uchytil Aleš OPEN OPEN 1978 00:26:00 00:38:47 0:12:47 39
31 Maczkowski Michal Ktukol Glucholazy K 2001 00:13:00 00:26:37 0:13:37 38
32 Sulek David Ktukol Glucholazy K 1998 00:12:00 00:25:53 0:13:53 37
33 Prášková Petra Biketeam Zlaté Hory Z 1976 00:25:00 00:38:54 0:13:54 36
34 Jedrzysek Sylwia Ktukol Glucholazy H 1999 00:10:00 00:23:56 0:13:56 35
35 Uchytil Aleš Biketeam Zlaté Hory K 2003 00:05:00 00:18:57 0:13:57 34
36 Vašinková Halka Biketeam Zlaté Hory H 2001 00:04:00 00:18:06 0:14:06 33
37 Pěčonka Adam SKM Zlaté Hory K 2001 00:32:00 00:49:48 0:17:48 32
38 Bialo Broniek Nysa V 1953 00:45:00 01:04:09 0:19:09 31
39 Rojek Mateusz Ktukol Glucholazy D 2003 00:02:00 00:05:35 0:03:35 30
40 Štelc Roman Zlaté Hory D 2005 00:03:00 00:07:41 0:04:41 29
41 Rojek Szymon Ktukol Glucholazy D 2005 00:01:00 00:05:53 0:04:53 28
42 Hastík Damián SKM Zlaté Hory D 2006 00:06:00 00:11:02 0:05:02 27
43 Vesecký Antonín SKM Zlaté Hory D 2006 00:07:00 00:12:05 0:05:05 26