Goldtour Zlaté Hory - Průběžné výsledky 2012

Pořadí Příjmení Jméno Tým Kat. Ročník Celnice Celnice-naopak Pekin Pekin naopak Křížek XC Mlýnky Petráky Rudný Svoboda Celkem
1 Kajnar Tomáš NUTREND SPECIALIZED Cycling Team M1 1978 95 95 100 100 100
100 100 100 600
2 Chuděj Marek Cyklo Jeseník M2 1972 90 100 95 95 72
78 86 95 561
3 Aniolek Wojciech Ktukol Glucholazy M1 1980 72 78 86 78 78
86 90
496
4 Michura Jacek Ktukol Glucholazy M1 1986 61 63 72 67 69 95 78 82 90 486
5 Matelski Maciej Ktukol Glucholazy J 1996 57 65 69 75 57 95 59 78 78 460
6 Lasovský Roman HTC Columbia M1 1977 69 78 82 82 53
50 55 63 429
7 Strupek Matyáš SKM Zlaté Hory J 1997 59 72 78 86 75 100


411
8 Kašpar Petr Biketeam Zlaté Hory M2 1975 47 55 61 69 41 86 46 57 61 389
9 Horák René Cyklo TJ Písečná M2 1975 82 86 75
55 90


388
10 Jamros Robert Ktukol Glucholazy M1 1980 50 57 65
61
69
82 384
11 Rojek Jacek Ktukol Glucholazy M2 1974 43 49 50 61 43 82 47 65 67 374
12 Sobala Miroslav Cyklo TJ Písečná V 1962 39 40 57 63 51
61 67 69 368
13 Lukeš Stanislav Cyklo Jeseník V 1961 78 82

59
63
86 368
14 Trochta Libor SK Olomouc V 1958

90 90

90 95
365
15 Budyk Lukasz Ktukol Glucholazy K 1998 43 51 48 50 47 78 48 63 72 362
16 Surminski Wojciech Ktukol Glucholazy M1 1986 65 72 67 67 67



338
17 Kubowicz Jakub Ktukol Glucholazy K 1998 38 45

50
57 69 75 334
18 Uchytil Alois Biketeam Zlaté Hory M2 1966 46 50 55 55 44
51 61 59 331
19 Smolinski Grzegorz Ktukol Glucholazy J 1994 33 42 49 59 43
49 59 65 324
20 Vašinka Petr Biketeam Zlaté Hory M2 1972 53 53 63


65 72
306
21 Procházka Jan OPEN Open 1966 26 46 44 46 34 75 40 46 50 303
22 Machač ml Miroslav ACS DRAK Vrbno M1 1982 44 49 53 47 48
55

296
23 Sulek David Ktukol Glucholazy K 1998


37 27 61 43 50 55 273
24 Mlynář Miloslav ACS DRAK Vrbno V 1948 36 39 46 49 37
39
51 261
25 Malachowski Kamil Ktukol Glucholazy J 1996 49 61

63
82

255
26 Markovič Milan SKM Zlaté Hory J 1997 40 41 47 45
73


246
27 Jedrysek Sylwia Ktukol Glucholazy H 1999 17 26
35 33 65 38 42
239
28 Vesecký Bart SKM Zlaté Hory K 2000 32 37 45 44
71


229
29 Skaličan Jiří Biketeam Zlaté Hory M1 1980 30 33 39 43 32
36 44
227
30 Rojek Mateusz Ktukol Glucholazy D 2003 15 23 31 30 24 67 34 41
227
31 Uchytil Aleš OPEN Open 1978 25 27 41 39


45 48 225
32 Kalabis Jiří Cyklo TJ Písečná M1 1977 78 67


69


214
33 Rojek Szymon Ktukol Glucholazy D 2005 14 21 30 28
63 33 39
214
34 Prášková Petra Biketeam Zlaté Hory Z 1976 19 30 37 36 29
35
46 213
35 Haláková Nela SKM Zlaté Hory H 2000 24 32 40 41 31
37

205
36 Wetter Marian OPEN Open 1989 28 36 42 51 38



195
37 Machač st. Miroslav ACS DRAK Vrbno V 1957 34 38 43 40 36



191
38 Černý Robert Cyklo TJ Písečná M2 1976
59 59 72




190
39 Vašinková Halka Biketeam Zlaté Hory H 2001 18 29 35 33 30

43
188
40 Markos Tanas Sparta Praha J 1993



86
95

181
41 Motúz Martin Open Open 1981



35
41 48 53 177
42 Hastík Damián SKM Zlaté Hory D 2006 12 19 28 27 20
29 37
160
43 Pich Petr OPEN OPEN 1963





44 49 57 150
44 Uchytil Aleš Biketeam Zlaté Hory K 2000 22 28 36 34 28



148
45 Prievorek Stanislav Nysa V 1945
47 51 48




146
46 Rudnicki Michal Ktukol Glucholazy J 1994 45 44
57




146
47 Mlynář Vlastimil ACS Drak Vrbno M2 1974



67
72

139
48 Štelc Roman Zlaté Hory D 2005 16 22 29 29

31

127
49 Pěčonka Zdenek SKM Zlaté Hory K 2001 21 31 38
26



116
50 Pěčonka Adam SKM Zlaté Hory K 2001
24 33 32 23



112
51 Gotz Dominik Ktukol Glucholazy J 1997 24 34




47
105
52 Hastíková Kamila SKM Zlaté Hory H 2000

32


32 40
104
53 Stosz Patryk Kluczbork J 1994 100







100
54 Brokeš Rostislav ACS Drak Vrbno J 1996



95



95
55 Pěčonková Veronika SKM Zlaté Hory H 1998 41





53
94
56 Maczkowski Michal Ktukol Glucholazy K 2001 20
34 38




92
57 Stefanakisová Olga SKM Zlaté Hory Z 1992


53 39



92
58 Strapek Jeník Cyklo Jeseník M2 1971
90






90
59 Lant Antonín CPV Krnov J 1995



90



90
60 Zlotowicz Patryk Kluczbork J 1996 86







86
61 Machala Jan Cyklo TJ Písečná M1 1989



82



82
62 Škopcová Klára ACS DRAK Vrbno Z 1996 27




53

80
63 Pavelková Tereza Biketeam Zlaté Hory Z 1995 36

43




79
64 Madaj René Cyklo TJ Písečná M1 1991






76
76
65 Stefanik Konrad Kluczbork J 1994 69







69
66 Ryška Marek TK DUKO Rýmařov K 1996





67

67
67 Sobala Martin Cyklo TJ Písečná M1 1984 31 35






66
68 Zysk Rafal Ktukol Glucholazy M1 1989 63







63
69 Vesecký Antonín SKM Zlaté Hory D 2006 13

26 22



61
70 Sanicki Mateusz Kluczbork J 1997 55







55
71 Kapusta Lukasz Kluczbork J 1996 53







53
72 Bubeníčková Barbora BT Kola Kaňkovsky H 2000






51
51
73 Sitarz Jakub Kluczbork K 1998 49







49
74 Przeworek Stanislaw Nysa V 1945



49



49
75 Čech Luděk Zlaté Hory OPEN 1966







49 49
76 Wnek Mateusz Ktukol Glucholazy
1999







47 47
77 Hampl Vojtěch MXM Hulín J 1996



46



46
78 Mrázek Lukáš CykloMax Rock Machine J 1996



45



45
79 Šíbl Jakub ACS Drak Vrbno K 2001





45

45
80 Wasilewski Piotr Ktukol Glucholazy V 1950
43






43
81 Roháček Jakub ACS Drak Vrbno K 2000





42

42
82 Pytela Pavel ACS Drak Vrbno M2 1963



40



40
83 Pěčonka Marek SKM Zlaté Hory D 2003
18

21



39
84 Buchta Marek SKM Zlaté Hory D 2004






38
38
85 Tkacz Magdalena Kluczbork H 1997 37







37
86 Buchtová Ester SKM Zlaté Hory D 2008






36
36
87 Bialo Broniek Nysa V 1953


31




31
88 Šilharová Lucie OPEN OPEN 2000





30

30
89 Procházka Ondřej SKM Zlaté Hory K 1998 29







29
90 Walczak Mateusz Ktukol Glucholazy K 2001
25






25
91 Mackowski Michal Ktukol Glucholazy K 2001



25



25
92 Jedrysek Patrik Ktukol Glucholazy D 2003
20






20